Marki własne

Marki własne

Działalność firmy Victoria Cymes

Istotną częścią naszej działalności jest produkcja soków i innych produktów z naszej oferty private label – produktów opatrzonych logo naszych partnerów handlowych. W zakresie marek własnych współpracujemy z niemal wszystkimi sieciami handlowymi operującymi na polskim rynku. W portfolio firmy  znajduje się obecnie około 100 produktów Private Label, dostarczanych do takich klientów sieciowych jak: Stokrotka, Piotr i Paweł , Intermarche, Lewiatan, PGS, Synoptic, Aldi, Farutex, FoodCare.

Dzięki kilku niezależnym, nowoczesnym liniom produkcyjnym jesteśmy w stanie zaoferować naszym Partnerom kilkanaście rodzajów opakowań, różnorodne opcje etykietowania oraz kilka wersji pakowania produktów. Dodatkowo, oferujemy wsparcie profesjonalnego działu graficznego w procesie projektowania opakowań.

Private Label to rozwiązanie świetne dla firm, które pragną rozszerzyć swoją ofertę produktową przy niskich nakładach inwestycyjnych. Nasz zespół badawczo-rozwojowy dokładnie analizuje aktualne trendy i tendencje, dostosowując tym samym linię produktów do aktualnych wymagań rynku. Zapewniamy terminową dostawę zamówień, a nasza oferta jest bardzo elastyczna, więc z pewnością uda nam się osiągnąć rozwiązanie korzystne dla obydwu stron.

Profesjonalizm i jakość

Naszym partnerom oferujemy profesjonalizm i wysoką jakość wykonania, wynikające z wieloletniego doświadczenia w branży spożywczej. Bogatą wiedzę i najnowsze technologie łączymy z zaangażowaniem i innowacyjnością. Zespół naszych pracowników czuwa nad tworzonymi przez nas artykułami na każdym etapie ich powstawania.

Normy europejskie

Poszczególne etapy naszej pracy przebiegają w zgodzie z wymogami Unii Europejskiej. O naszych wysokich standardach może poświadczyć IFS FOOD.

Zapraszamy do współpracy!