18/02/2016

Kampania Kupuj Polskie

Kupuj Polskie to promocyjny projekt dla najlepszych polskich marek, stworzony przez redakcję TV EXPO przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców. Marka Cymes bierze udział w tej prestiżowej kampanii ze swoimi znakomitymi  świeżo wyciskanymi sokami Cymes : sok z marchwi, sok z marchwi i selera  oraz sok z jabłek.

KONTAKT

"Victoria Cymes" Sp. z o.o.
ul. Kołobrzeska 43
78-600 Wałcz

tel.: +48 691 970 042

 

tel.: +48 691 913 460

[email protected]

 

Badania preferencji polskich konsumentów pokazują, że zdecydowana większość z nich przy podejmowaniu decyzji o zakupie produktów kieruje się krajem pochodzenia i tu preferowany jest produkt polski.

 

Kampania reklamowa KUPUJ POLSKIE ma na celu wzmocnienie tej bardzo pozytywnej dla polskiej gospodarki i krajowych producentów tendencji. Potrzeba wspierania krajowego rynku oraz pozytywnie kojarzonych, tradycyjnych towarów jest ważnym zadaniem marketingowym dla firm krajowych, rywalizujących z zagranicznymi podmiotami, dysponującymi często większymi możliwościami, przede wszystkim finansowymi.

Firmy biorące udział w kampanii KUPUJ POLSKIE zostaną zaprezentowane w spocie reklamowym, emitowanym w marcu na najważniejszych antenach telewizyjnych - TVP 1, TVP 2, POLSAT i TVNO NASPRODUKTYBlog (już wkótce)

Copyright ⓒ "Victoria Cymes" 2017

 PROJEKTY EU

POLITYKA PRYWATNOŚCI